O firme

Firma PROGRES TK s.r.o. sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom spojovacieho, kotviaceho a stavebného materiálu.

Firma vznikla v roku 1990, na základe živnostenského oprávnenia a v roku 2013 sa pretransformovala do dnešnej podoby PROGRES TK s.r.o.

Od začiatku nášho pôsobenia bola našim základným cieľom maximálna spokojnosť zákazníkov, čomu sme podmieňovali neustále rozširovanie sortimentu a skladovej kapacity. Sídlo firmy s veľkoobchodom a maloobchodom sa nachádza v Žiline. O veľkoobchodný predaj sa starajú obchodní zástupcovia.

Našimi partnermi sú výrobné, montážne, strojárske a stavebné firmy, železiarstva a špecializované predajne spojovacieho materiálu, ale aj živnostníci a bežní ľudia. Prevažnú časť tovaru importujeme zo zahraničia. Tovar rozvážame vlastnou dopravou alebo špedíciou.

Zámerom firmy je budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi, ktoré súvisia s dodávkou kvalitných produktov, profesionálnych služieb, rýchlou odozvou a reakciou na vzniknuté požiadavky. Budujeme partnerské vzťahy na princípoch vzájomnej rovnocennosti, výhodnosti, stability a dôvery.

Sme držiteľmi certifikátu ISO: 9001:2015   

Partner 1
Partner 2
Partner 7
Partner 5
Partner 3
Partner 6
Partner 8
Partner 7
Partner 7
Partner 4
Partner 7
Partner 7
Partner 7
Partner 7